Rozhodnutí č. 2

Ve schránce je oznámení o novém rozhodnutí, což už je jakási předzvěst toho, že požadované informace nedostanu, ale předpokládám, že se úředníci budou snažit dodat dalších x nesmyslných a hlavně protizákonných argumentů, proč neuposlechnout apelu svého nadřízeného orgánu, kterým je Ministerstvo vnitra České Republiky.

Takže jdeme na to a otevíráme nové rozhodnutí.

Ne, nespletl jsem se. Rozhodnutí č. 2 je až na dva malé detaily (nové číslo jednací a chybějící odstavec zabývající se tím, proč po mě požadovali důvody mé žádosti) naprosto stejné, jako to první. Nejen, že to je výsměch mně, jakožto občanovi této republiky, ale i ministerstvu, zákonům a nejvyšším soudům.

” Toto chování je přesná definice pojmu svévole “

Úředníci neměli ani snahu nové rozhodnutí přepracovat a přinést alespoň nějaké nové argumenty obhajující jejich jednání. Rozhodnutí od MVČR je tak maximálně vhodné použít jako toaletní papír.

Ano, v takovémto “právním státě” žijeme!

Ještě jsem vlastně zapomněl na jeden drobný detail. Rozhodnutí č. 2 již podepsal sám Ing. Milan Zemaník, ředitel Krajského úřadu. Ne nadarmo se říká, že ryba smrdí od hlavy.

Své právo odvolat se opět využívám a podávám již druhé odvolání k Ministerstvu vnitra České republiky. Jsem přeci “potížista”, tak proč svého práva nevyužít?